رد کردن لینک ها

معاملات خود را اتوماتیک کنید

ایده های معاملاتی خود را پیاده سازی کرده و آن ها را آزمایش کنید

اَلگوساز ویرایشگری حرفه ای برای ساخت استراتژی مورد نظر شما با پشتیبانی از موتور بک تست بسیار پر قدرت اَلگویاب
درخواست رزرو خرید نرم افزار

کد منبع کامل

به همراه خروجی باکد منبع کامل برای پلت فرمهای MT4,5،Tradestation MultiCharts

داده های باکیفیت

آزمایشات دقیق همراه با داده های با کیفیت بسیار بالا

ایجاد استراتژی

برای هر بازاری و در هر بازه زمانی استراتژی بسازید.

روش بصری

استراتژی های اَلگوریتمیک را در نرم افزار به روش بصری و بدون برنامه نویسی بسازید.

اَلگوساز چگونه کار می‌کند ؟

کار با اَلگوساز بسیار ساده است. قواعد و زمان خرید و فروش را مشخص کنید که چه مواقعی خرید و در چه مواقعی فروش انجام شود و پس از آن بلافاصله بر روی استراتژی شما بک تست انجام می شود. سپس هر معیاری در نظر دارید به آن اضافه یا کم کنید و بلافاصله تأثیر آن را مشاهده کنید.

داده های با کیفیت بسیار بالا – موتور بک تست بسیار قوی – داده های تاریخی حرفه ای در اَلگوساز گنجانده شده است: بازار ایران – بازار بین المللی – CFD – Crypto برای 10 سال به بالا. داده های بین المللی توسط Dukascopy ارائه شده است. داده های سهام (Equities) – Futures. اَلگوساز برای تست سریع و دقیق از موتور تستر اَلگویاب به صورت داخلی استفاده می کند.

تجزیه و تحلیل پیشرفته نتایج بدست آمده همانند پلتفرم اَلگویاب است. که شامل بررسی نمودار سهام ، لیست معاملات ، بررسی کلی ، تجزیه و تحلیل معاملات و …

خروجی موردنظرتان را برای پلتفرم معاملاتی خود با کد منبع MetaTrader4 ، MetaTrader5 ، Tradestation ، EasyLanguage یا MultiCharts به صورت کامل خروجی بگیرید. مطمئن باشید که خروجی کامل است و هیچ قسمت از آن حذف نشده است.

تقریبا 90% استراتژی های مورد نظر خود را که در سایت ها و کتاب ها و منابع مختلف پیدا می کنید می توانید بدون حتی یک خط کدنویسی با استفاده از اَلگوساز در پلتفرم اَلگویاب ایجاد کنید و سپس آنها را به طور کامل توسعه و گسترش دهید و تست های دقیق دیگر را بر روی آنها اجرا کنید.