رد کردن لینک ها

درباره ما

نرم افزار اَلگویاب

نرم افزار الگویاب زیر نظر یک شرکت تحقیقاتی و توسعه فناوری برنامه (مهد سرمایه) تولید شده است. این شرکت در تهران واقع شده است. ما این محصول را بر اساس نیاز معامله گران ساده و حرفه ای که شدیداً نیازمند به تجارت خودکار و یادگیری ماشین برای انجام معاملات خود بوده اند طراحی و تولید نموده ایم.

ماموریت ما ساده است: کلاس جدیدی از ابزارهای معاملاتی را ایجاد نماییم تا همه معامله گران به جدیدترین پیشرفت ها در تجارت و تحقیق در مورد اَلگو دسترسی داشته باشند. برای اولین بار صندوق های بزرگ و بانک ها این رویای قشنگ را که در مورد تجارت الگوریتمی با فناوری های خاص بودند را در اختیار خود قرار دادند. با این حال ، چنین ابزاری به راحتی در دسترس نبود، بنابراین ما به عنوان توسعه دهنده این نرم افزار، خودمان شروع به توسعه آنها کردیم. یک چیز به چیز دیگری تبدیل شد و ما در حال حاضر سبد کالاهایی داریم که برای تجارت خودکار هدف گذاری شده است و در دسترس عموم قرار خواهد داشت.

مهد سرمایه

شرکت مهد سرمایه به عنوان شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی در کشور ، فعالیت های خود را با هدف ارتقای کیفیت معاملات و رفع نیاز تکنولوژی آموزشی با عرضه به‌روزترین دانش و ابزارهای این رشته در قالب‌های مختلف ارائه می‌کند. خدمات شرکت مهد سرمایه با هدف ارتقای سطح دانش و توانمندی معامله‌گران در بازارهای سرمایه ، به صورت فراگیر در اختیار عموم قرار می‌گیرد. فعالان بازارهای سرمایه و شرکت‌های سرمایه‌گذاری می‌توانند زیر نظر تخصصی کاپیتان مهندس مهدی صفایی از مشاوره و آموزش‌های تخصصی ایشان در بازارهای مالی داخل و خارج بهره ببرند.