رد کردن لینک ها

سوالات متداول

اَلگویاب یک ابزار قدرتمند برای تحقیق و تولید استراتژی می باشد. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که با استفاده از تکنیک های یادگیری ماشین ، استراتژی هایی را برای هر بازار و یا هر بازه زمانی تولید نمایید ، نرم افزار این کار را به صورت خودکار انجام می دهد و به هیچ مهارت برنامه نویسی نیاز نخواهید داشت. خروجی استراتژی های نهایی را می توان به راحتی در قالب اکسپرت هایی از متاتریدر 4 و 5  ذخیره نمایید. این پلتفرم می تواند برای یافتن سیستم های معاملاتی منحصر به فرد با استفاده از هوش مصنوعی شما را یاری کند تا بتوانید در برابر سایر معامله گران از مزیت رقابتی بالا برخوردار باشید. در واقع اَلگویاب نرم افزاری فراتر از فقط تولید کننده استراتژی است، با قابلیت های تحقیقاتی قدرتمند آن شما می توانید ایده های معاماتی خود را آزمایش کنید و آزمایشات پیچیده و تجزیه و تحلیل های استراتژی را به طور منظم انجام دهید.

بدون هرگونه خودستایی ، ما معتقد هستیم که اَلگویاب از نظر عملکرد از هر برنامه مشابه دیگر سالها جلوتر است. برنامه هایی هستند که ویژگی های خاصی را ارائه می کنند، اما فقط اَلگویاب زمینه توسعه استراتژی های پیچیده ای را با ویژگی های منحصر به فرد از قبیل تست با مدیلینگ 99% ، منطق فازی ، آزمون های استحکام پیشرفته، سیستم احتمالات پارامتریک ، بهینه سازی و ماتریس تصادفی رو به جلو  با امکانات کامل فراهم می کند که همه این قابلیت ها را در نرم افزار دیگری پیدا نخواهید کرد. تمرکز اَالگویاب نه تنها تولید استراتژی ، بلکه اطمینان از قدرت و استحکام آنها در بازارهای بورس است. اَلگویاب دائما در حال توسعه است و ویژگی های پیشرفته جدید به طور منظم به آن اضافه خواهند شد.

این سوال خوبی نیست و هیچ کس نمی تواند جواب این سوال را به درستی به شما بگوید. سود تابعی از ریسک می باشد هرچه ریسک بالاتر رود به همان نسبت سود بیشتری را به همراه خواهد داشت اما این نکته را در نظر داشته باشید که به همان اندازه خطر بیشتری را نیز به همراه خواهد داشت. اَلگویاب هم توسط معامله گران خرده و هم توسط بازارگردانان و هم توسط شرکت های بزرگ می تواند مورد استفاده قرار گیرد و در واقع با هر نرم افزاری صرفا می توان قابلیت و سودآوری را تا لحظه فعلی برآورد کرد به هیچ وجه نمی توان قابلیت سودآوری را با هیچ نرم افزاری در آینده تضمین کرد ولی این نرم افزار تمام تمهیدات لازم برای بررسی استحکام استراتژی در آینده را با آخرین متدهای علمی در خود جای داده است. بنابراین با استفاده از این نرم افزار می توانید برتری نسبت به معامله گران دیگر را حفظ کنید و امکان سودآوری خود را بالاتر ببرید.

در واقع باید بدانید که اَلگویاب یک آزمایشگاه فوق پیشرفته در طراحی استراتژی های معاملاتی است بنابراین در استفاده از نرم افزار سطح علمی شما و شناخت شما از معاملات در بازار بسیار مهم است گرچه با خرید نرم افزار در پلن های مختلف احتمالا شما یک کتاب الکترونیک و دسترسی به مستندات را خواهید داشت ولی باید بدانید که برای کاربرد حرفه ای قطعا لازم است در دوره های پیشرفته شرکت ما در ارتباط با حداکثر استفاده از توانایی های نرم افزار و طراحی سیستم های معاملاتی شرکت کنید که این می تواند دانش فنی ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد که شاید در سرتاسر جهان مشابهی برای آن یافت نشود. بنابراین بعضی از موارد به صورت مجانی در اختیار شما قرار می گیرد و بعضی از موارد نیازمند هزینه برای آموزش شما خواهد داشت. در هر صورت استفاده طولانی از نرم افزار می تواند خود بسیار آموزنده و مهم باشد. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر لطفا با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید

اَلگویاب دارای ابزار بارگیری یکپارچه داده هاست که به شما امکان می دهد داده های بازارهای مختلف اعم از داخلی و بین المللی را بارگیری نمایید. البته کیفیت این داده ها با هم متفاوت است که لازم است بدانید کیفیت و دقت داده های بازار ایران نسبت به بازارهای بین المللی کمتر می باشد.

اَلگویاب به نحوی ساخته شده است که ما می توانیم ماژول ها و اسیلاتورهای دلخواه را به صورت قابل توسعه در آن برنامه نویسی کنیم. بنابراین در صورت نیاز به چنین بلوک های سازنده ای لازم است تا با شرکت تماس گرفته و درخواست خود را ارائه کنید و هزینه و مدت زمان اجرای خواسته شما برای شما ارزیابی شود.

برای این مسئله آزمایشگاه استحکام در اَلگویاب ارائه شده است. نرم افزار شامل ابزارهای بسیاری شامل مقاومت و استحکام استراتژی ها هست که به شما این امکان را می دهد که دریابید در چه مواردی استراتژی شما در برابر تغییرات آینده بازار آسیب پذیر خواهد بود.

اینها دو ماژول کاملاً متفاوت از هم هستند. ماژول موجود در MetaTrader 4 فقط برای بهینه سازی سریعتر پارامترها در نظر گرفته شده است ولی آنچه که در اَلگویاب وجود دارد امکان یافتن و ساخت استراتژی های جدید و منحصر به فرد را که حتی ممکن است فکرش را هم نکنید در بازارهای مورد نظر برای شما فراهم می کند.

اَلگویاب کد منبع کاملی را برای اکثر پلتفرم های موجود در دنیا ارائه می کند در حال حاضر برای MetaTrader 4/5 و Tradestation و MultiCharts و همچنین برای پلتفرم های دیگر در حال آماده سازی می باشد. شما خیلی ساده یک استراتژی را در اَلگویاب ساخته و سپس بر اساس پلتفرم معاملاتی خود از آن خروجی می گیرید همچنین اگر کارگزار شما اجازه انجام معاملات اتوماتیک را نمی دهد می توانید قوانین استراتژی را یادداشت کرده و به صورت دستی معاملات را انجام دهید. اما باید بدانید که مسئله مهم در معاملات انجام اتوماتیک یا دستی بودن آن نیست. مسئله مهم در معاملات داشتن استراتژی سودده است.

خیر ، ما نسخه آزمایشی اولیه ای را به صورت رایگان به شما ارائه می دهیم و می توانید قبل از خرید مواردی از برنامه را چک نمایید همچنین توضیحات در ارتباط با قسمت های مختلف برنامه به شما داده شده است. بنابراین قبل از تصمیم به خرید این مسئله را در نظر بگیرید.

داشتن تجربه در معاملات بورس برای شما یک مزیت است ، اما لازم نیست. شرکت ما دوره های جامعی را ارائه می دهد که در آن می توانید به بالاترین سطح از کلاس آموزشی حرفه ای بورس در دنیا جهت ایجاد پرتفولیوی استراتژی بر اساس هوش مصنوعی برسید. بسیاری از تازه واردها اَلگویاب را فرا گرفته اند و فقط داشتن علاقه و اراده و همت برای یادگیری مهم است.

دسترسی به کدهای منبع استراتژی ها قفل نشده است. برنامه کدهای منبع کاملی را ارائه می دهد که در صورت تمایل می توانید از آنها استفاده کرده و آنها را نیز تغییر دهید.

بله ، با دریافت برنامه همراه با مجوز کامل آن و نه نسخه آزمایشی، استراتژی هایی که شما ایجاد می کنید ، دارایی شما هستند ، بنابراین می توانید از آنها هر طور که می خواهید استفاده نمایید و حتی آنها را بفروشید و یا اجاره دهید. این را بدانید که سرمایه گزارهای میلیاردی از اولین گروه هایی بودند که از اَلگویاب استفاده می کنند.

موتور تست در اَلگویاب به صورت گسترده و جزء به جزء برای مطابقت دقیق با موتور پلتفرم معاملاتی متاتریدر آزمایش شده است. اگر نتیجه آزمایش شما متفاوت است ، محتمل ترین دلیل آن گزینه های مختلف در تنظیمات سیستم معاملاتی و یا داده های مختلف مورد استفاده در هر دو پلتفرم می باشد. لذا این موضوع را بررسی نمایید که از داده های یکسان و تنظیمات یکسان در هر دو برنامه استفاده شده باشد. همچنین توجه داشته باشید که MetaTrader 4 از استراتژی های چند نموداری و چند تایم فریمی پشتیبانی نمی کند بنابراین ، این استراتژی ها را به اشتباه آزمایش می کند.