رد کردن لینک ها

پیش نمایش نرم افزار

ماژول ساخت و تولید استراتژی

داده : شما می توانید از داده های بازارهای مختلف (کریپتو – بورس ایران – بورس بین الملل)برای تنظیمات این بخش استفاده کنید و شرایط اولیه را برای معاملات مشخص کنید.

سازنده : هسته اصلی برنامه است و نرم افزار با این گزینه استراتژی های معاملاتی حرفه ای و منحصر به فردی را تولید کرده و بلافاصله تست آنها را نیز انجام می دهد.

بلاک های سازنده : به شما این امکان را می دهد که اندیکاتورها و سیگنال ها و اسیلاتورهای بسیار مختلفی را برای استفاده در استراتژی های خود انتخاب کنید.

تعیین نوع استراتژی : در این قسمت شما تعیین می کنید که چه نوع استراتژی هایی مدنظرتان است. بر اساس الگوریتم ژنتیک و بر اساس الگوریتم تصادفی و …

رتبه بندی : فیلترهای پیشرفته رتبه بندی خواسته های شما را در استراتژی های مورد نظر جستجو می کند و استراتژی هایی که بتواند شرایط مورد نیاز شما را ارائه کند در اختیار شما قرار می دهد.

بررسی بیشتر : در این قسمت به طور خودکار برای هر استراتژی که تولید می شود پس از عبور از مراحل اولیه فیلترینگ ، استحکام و قدرت استراتژی مورد آزمایش قرار می گیرد.

مروری بر چند استراتژی تولید شده

بانک داده : پایگاه اطلاعات استراتژی های تولید شده توسط کارخانه سازنده استراتژی است

نمودار موجودی همراه با نمایش حداکثر افت و …

بررسی کلی از عملکرد یک استراتژی

شبیه سازی تست مونت کارلو بر روی استراتژی

تجزیه و تحلیل معاملات که نشان دهنده جنبه های مختلف عملکرد استراتژی می باشد

کد منبع استراتژی ساخته شده را بصورت کامل در اختیار خواهید داشت

معاملات بر روی نمودار در برنامه قابل بررسی هستند.

این پیش نمایش فقط قسمت کوچکی از قابلیت های اَلگویاب را نمایش می دهد. بسیاری از ویژگی های دیگر در این برنامه وجود دارد از قبیل : بهینه ساز (Optimizer) ، تستر (Retester) ، اتوماسیون فرایند ، یکپارچه سازی ، اَلگوساز ، مدیریت داده، ماتریس تصادفی پیش رونده که آن را به قوی ترین راه حل موجود برای ساخت و بهبود استراتژی ها در بازارهای بورس تبدیل کرده است.

خودتان این نرم افزار را امتحان کنید

درخواست برای آزمایش نسخه رایگان اَلگویاب

تست اولیه نرم افزار را در 7 روز امتحان کنید